Ilgai laukta knyga. Be konformistinio pataikavimo mokslo autoritetams ir triuškinančiais argumentais savo aponentams profesorius Sergejus Saveljevas pelnė pripažinimą Rusijos mokslo arenoje. Knyga "Smegenų skurdas", tai pirmoji šio neurobiologo į lietuvių kalbą išversta knyga, kuri, tikiuosi, prisidės garsinant šios neįprastos asmenybės įžvalgas už Rusijos ribų. Taip pat viliuosi, kad šis opusas skaitytojams mūsų šalyje padės ne tik susipažinti su šio mokslininko darbais ir idėjomis, bet pasitarnaus kaip naujos percepcijos apie žmogaus psichikos evoliucija pagrindas. Kaip nurodo pats Saveljevas šioje knygoje pasakojama apie mūsų sąmonės trūkumus, kurie išsivystė dėl neįprastos mūsų evoliucijos ir dirbtinės žmogaus smegenų atrankos, todėl manau, kad visų pirma ji privalo sudominti visus besidominčius žmogaus smegenų evoliucija ir psichikos raida. 

Knygą minkštais viršeliais sudaro 220 puslapių. Pirmo leidimo data 2020 m. spalis. Kaina 16 12 eur. siuntimas Lietuvoje papildomai nekainuoja (siunčiu per Omnivą ir LPexpress paštomatą, taip pat yra galimybė išsiųsti į užsienį). Individualios veiklos pažymėjimo Nr: 1006312 (Andrejus Larionovas).

Pageidaujantys užsisakyti knygą, tai gali padaryti bankiniu pavedimu, atlikus mokėjimą (12 eur) į mano asm. sąskaitą Swedbank'e. Pavedimo paskirtyje nepamirškite nurodyti savo Tel. nr. ir Omnivos arba LPexpress paštomato pavadinimo

Gavėjas: Andrejus Larionovas

Sąskaitos nr: LT477300010093757082

P.S. Pageidaujančius knygą gauti į užsienį, prašau susisiekti el. paštu arba telefonu. 

 

Žemiau pateikiama trumpa ištrauka iš šios knygos:

 

Pabaigos puslapis: